Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer17414/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Mikołajki w II LO

6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki! Z tej okazji klasy pierwsze i drugie przygotowały kiermasz przepysznych, własnoręcznie przyrządzonych, tradycyjnych potraw z różnych krajów świata. Zebrane pieniądze zostały przekazane między innymi na potrzeby Oddziału Dziecięcego Szpitala Onkologicznego w Białymstoku! Dodatkowo, tradycyjnie uruchomiliśmy pocztę paczkową, a prezenty zostały dostarczone do adresatów przez samego Świętego Mikołaja (!!!), z którym mogliśmy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie obdarowywali prezentami także siebie nawzajem, organizując Mikołajki w poszczególnych klasach. Był to niezwykle miły czas!

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer17414/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248