Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer17414/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Apel do Uczniów II LO

Drodzy Uczniowie,

Pamiętając o swoim bezpieczeństwie, w czasie zawieszenia zajęć dydaktyczno–wychowawczych pozostańcie w domu. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi: komunikacja publiczna, lokale gastronomiczne, kino, centra handlowe.

Niech przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki: skorzystajcie z propozycji waszych nauczycieli, którzy drogą elektroniczną podpowiadają, jak możecie rozwijać swoje umiejętności, pomimo zawieszenia zajęć w szkole.

Na stronie www.gov.pl/web/edukacja w artykule „Edukacja zdalna...” znajdziecie ciekawe materiały do samodzielnej pracy w domu.

Przestrzegajcie zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.

-Barbara Koronkiewicz-

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer17414/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248