Warsztaty Terapii Zajęciowej

W piątek (19.01.2018 r.) po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole opiekunów i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Świąteczno – noworoczne spotkania już na stałe weszły do kalendarza imprez organizowanych przez II LO w Augustowie. Ich inicjatorami są Pani Maria Kisielewska oraz Pan Tomasz Choroszewski.

Gości powitała Pani Barbara Koronkiewicz – Dyrektor szkoły, która wyraziła swoją radość z podtrzymywania tradycji wspólnych spotkań kolędniczych. Dodała, iż uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej są zawsze mile widziani w II LO, zaś wymiana doświadczeń może jedynie sprzyjać jeszcze lepszemu poznaniu się i przynieść wymierne efekty w przyszłości.

W dalszej części spotkania nasi goście zaprezentowali niezwykle wzruszający montaż słowno – muzyczno – baletowy, który odnosił się do niedawno przeżytych świąt. Z kolei wokaliści i instrumentaliści z naszej szkoły (z gościnnym występem Kacpra Jonika) wykonali trzy utwory, dodatkowo zaś Patryk Urban zaśpiewał „Bosego pastuszka”, co wywołało ogromny aplauz wśród publiczności. Spotkanie zakończyło się tradycyjnym wspólnym kolędowaniem. Następnie Pani Barbara Koronkiewicz złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia na 2018 rok. Wyraziła także nadzieję na jeszcze częstsze spotkania w tak serdecznym gronie przyjaciół.

 smartslider3[35]