Spotkanie z Ciekawym Człowiekiem

W środę, 27 września odbyło się w naszej szkole kolejne już Spotkanie z Ciekawym Człowiekiem organizowane przez opiekunkę Galerii  Zaczarowane Wyspy Panią Ewę Jakubowicz, we współpracy z Panią Martą Jackiewicz. Tym razem, dzięki uprzejmości Pana Jakuba Jackiewicza, udało nam się zaprosić Panią Zuzę Andruczyk – przeuroczą, młodą Suwalczankę, która realizuje projekt Korona Ziemi. Polega on na zdobyciu najwyższych szczytów górskich na świecie. Zuza zdobyła już trzy: Kilimanjaro (5895m), Mont Blanc (4810m) oraz niedawno, bo we wrześniu tego roku – Elbrus (5642m). Właśnie na temat wejścia na ten ostatni szczyt mówiła podczas spotkania, dopełniając  opowieści zdjęciami i krótkimi filmikami. Nasz gość o swojej pasji wyraża się z wielkim entuzjazmem. Jesteśmy więc pewni, że „zaraziła” nią niejednego słuchacza. Mogliśmy obejrzeć z bliska, a niektórzy też dotknąć, kilku elementów ubioru i sprzętu niezbędnego do takich wypraw.

Serdecznie dziękujemy Pani Zuzie za niezmiernie ciekawą wizytę w naszej szkole. Życzymy zdobywania kolejnych szczytów!!!

Polecamy również profil Zuzy:  https://www.facebook.com/znaszlaku/

 smartslider3[19]

Fot. Jakub Jackiewicz, Ewa Jakubowicz