Podwójne zakończenie roku szkolnego 2016-2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie była jedyna w swoim rodzaju. Dzień 23 czerwca z mżawką i deszczem spędziliśmy w auli, a nie jak co roku, na placu przed budynkiem naszego Liceum.

W dwóch turach – najpierw w klasach pierwszych, następnie w klasach drugich wspólnie podsumowaliśmy cały rok szkolny 2016 – 2017. W auli nastąpiła prezentacja najlepszych uczniów naszej szkoły w kończącym się roku szkolnym, czyli tych, którym udało się uzyskać świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Wręczała je Pani Dyrektor Barbara Koronkiewicz wraz z wychowawcami. Wyróżnieni zostali także czołowi sportowcy naszej szkoły, laureaci konkursów, jak również najaktywniejsi wolontariusze oraz działacze Klubu Historycznego im. Armii Krajowej.

Dyrekcji, gronu pedagogicznemu, rodzicom, wszystkim pracownikom szkoły i Wam Drodzy Uczniowie życzymy wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody i pogody ducha, a przede wszystkim zaś – bezpiecznego odpoczynku! Spełniajcie swoje marzenia!

Ogłaszamy słoneczne W.A.K.A.C.J.E…!

Fotografie: Aleksandra Sokołowska