Medalowe osiągnięcia naszych uczniów w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce

Na Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce, które odbyły się na stadionie w Łomży 10.06.2017r. reprezentanci naszego II LO w składzie Agnieszka Żdanuk – I A, Adam Rółkowski – IA oraz Julia Korzun – I B, odnieśli spektakularny sukces, zdobywając w swoich konkurencjach medale w dyscyplinie zaliczanej do Licealiady Województwa Podlaskiego. Oto ich rezultaty:

- Agnieszka Żdanuk – srebrny medal – 1500 m – czas: 5:08.79 ( rekord życiowy)

- Julia Korzun – srebrny medal – 400 m/płotki – czas: 66.02

- Adam Rółkowski –  brązowy medal - 1500 m – czas: 4:21.57

Warto dodać, że wszyscy są bardzo aktywnymi i wzorowymi uczniami na lekcjach wychowania fizycznego prowadzonych przez panią Agnieszkę Kuźmę i pana Zbigniewa Ryniewicza oraz jednocześnie zawodnikami klubu lekkoatletycznego ,,Technik” trenującymi niemal codziennie na stadionie lekkoatletycznym przy II LO w Augustowie.