„II LO dzieciom”, czyli festyn z okazji Dnia Dziecka

02.06.2017 na terenie naszej szkoły odbyła się kolejna edycja festynu „II LO Dzieciom”, organizowanego przez naszą młodzież na rzecz dzieci. Organizatorami byli uczniowie klasy IId, Id oraz Klubu Wolontariatu.

W tym roku gościli u nas uczniowie: Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie, Przedszkola Kubusia Puchatka w Augustowie oraz Przedszkola nr 3.

Nasza młodzież przygotowała wiele atrakcji. Dzieci mogły bawić się w kąciku malarza, kucharza, sportowca. Dużym powodzeniem cieszył się sektor z malowaniem twarzy, kalamburami, loterią fantową i formowaniem balonów. Uczniowie naszej szkoły przygotowali słodki poczęstunek a także dali dzieciom możliwość samodzielnego udekorowania ciasteczek i babeczek.  

Pogoda nam dopisywała, toteż zarówno organizatorzy festynu jak i dzieci świetnie się bawili. Dziękujemy społeczności naszej szkoły za pomoc w zorganizowaniu przedsięwzięcia. Na kolejny festyn zaprosimy dzieci w przyszłym roku.

 smartslider3[10]