Konkurs o gen. Władysławie Andersie

Gratulujemy uczniom II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie sukcesów w konkursach historycznych:

Marek Kondracki zdobył II miejsce za prezentację w Wojewódzkim Konkursie Historycznym "Z miłości do niepodległej Ojczyzny - życie i działalność gen. Władysława Andersa ".
Marek odebrał nagrodę w Białymstoku 15 maja br. a siedem dni później - 22 maja - triumfował w Augustowie, uzyskując I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o 2 Korpusie Polskim i gen. Władysławie Andersie.

W konkursie tym wysokie IV miejsce zajął Michał Krajewski a udziału gratulujemy również Damianowi Wiśniewskiemu.

Wszyscy wymienieni znawcy działalności gen. W. Andersa są uczniami klasy 1 c naszej szkoły a ich opiekunem w obu konkursach była p. Danuta Kaszlej