Zaproszenie na Dni Otwarte w II Liceum Ogólnokształcącym w Augustowie

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III gimnazjum na Dni Otwarte w naszej szkole. Odbędą się one 25 i 26 kwietnia (wtorek i środa).

We wtorek (25.04.) z radością oczekujemy uczniów:

830 – 915: Gimnazjum w Lipsku, Gimnazjum w Nowince, Gimnazjum w Płaskiej;

945 – 1030: Gimnazjum w Bargłowie Kościelnym, Gimnazjum w Rajgrodzie, Gimnazjum w Kalinowie;

1100 – 1145: Gimnazjum w Sztabinie, Gimnazjum w Krasnymborze, Gimnazjum w Białobrzegach;

1215 – 1300: Gimnazjum w Janówce, Gimnazjum w Gibach.

Miło nam będzie tego dnia gościć także uczniów: Gimnazjum nr 1 w Sejnach, Gimnazjum nr 2 w Sejnach, Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej o dowolnej, wybranej przez uczniów tych szkół, godzinie.

W środę (26.04.) cieszymy się na przyjęcie uczniów:

945 – 1045: Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie, Gimnazjum nr 3 w Augustowie;

1100 – 1200: Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Augustowie, Gimnazjum nr 4 w Augustowie, Społecznego Gimnazjum STO w Augustowie.

Postępowanie rekrutacyjne w województwie podlaskim rozpoczyna się 5 maja (zgodnie z Zarządzeniem Podlaskiego Kuratora Oświaty). Czas na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej oraz branżowej szkoły I stopnia upływa 23 czerwca o godz. 15.00.

W Augustowie, tak jak w minionych latach, funkcjonować będzie nabór elektroniczny. Szczegóły dotyczące naboru poznacie, korzystając z Dni Otwartych.

Drodzy Uczniowie – wkrótce Absolwenci Gimnazjów – czekamy na WAS!

- Barbara Koronkiewicz

(dyrektor szkoły)