„II LO dzieciom”, czyli festyn z okazji Dnia Dziecka

02.06.2016 na terenie naszej szkoły odbyła się kolejna edycja festynu organizowanego przez naszą młodzież na rzecz dzieci. Organizatorami była klasa Id, pomagali jej inni uczniowie klas pierwszych.

W tym roku gościli u nas uczniowie: Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie, Oddziału Przedszkolnego w Zespole Szkół im. Powstańców Styczniowych w Nowince oraz Szkoły Podstawowej im. Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kolnicy, Przedszkola Kubusia Puchatka w Augustowie,

Nasza młodzież przygotowała wiele atrakcji. Dzieci obejrzały sztukę teatralną „Królewna Śnieżka”, w której wystąpili uczniowie klasy Ia. Na dzieci czekały również rozmaite sektory: kącik kucharza, malarza, naukowca, zagraniczny, sportowca. Dzieci bawiły się w kalambury, fotografowały się w różnych strojach teatralnych, malowały twarze i koszulki. Uczestnicząc w różnych zabawach, zdobywały bon, za który mogły wylosować nagrodę. Kącik kulinarny oferował słodki poczęstunek.

Pogoda nam dopisywała, toteż zarówno organizatorzy festynu jak i dzieci świetnie się bawili. Dziękujemy społeczności naszej szkoły za pomoc w zorganizowaniu przedsięwzięcia. Na kolejny festyn zaprosimy dzieci w przyszłym roku