Literaci z II LO najlepsi w Polsce!

8 czerwca 2016 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyła się finałowa gala XVI. Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wystartowało aż 30 uczniów z naszej szkoły. Miło jest nam poinformować, że zdobywczynią I miejsca została Klaudia Citkowska z klasy II b, zaś Jakub Milewski (także z klasy II b) zajął III miejsce, powtarzając swój sukces sprzed roku. Opiekunem laureatów był Pan Tomasz Choroszewski. Ponadto wyróżnienia II stopnia zdobyli: Patrycja Olizarowicz (klasa I a), Anna Moroz (klasa I a), Michał Zaniewski (klasa II b), Andrzej Bartkowiak (klasa II b) – opiekun: Pan Tomasz Choroszewski oraz Maria Korzeniecka (klasa III c) – opiekunka: Pani Dorota Prokop.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!