MISTRZOSTWA II LO W TENISIE STOŁOWYM

We wtorek 10 listopada w Sp. Nr 4 w Augustowie odbyły się eliminacje szkolne do Półfinału Licealiady Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym, który odbędzie się 19 listopada w Suchowoli. Turniej rozegrano w systemie ,,każdy z każdym” w kategorii dziewcząt i chłopców. Wyłonił on drużyny reprezentujące II LO w półfinale w Suchowoli. Do 3 osobowych zespołów awansowali:

Dziewczęta: Monika Łozowska, Katarzyna Woronko i Katarzyna Jakubowska.

Chłopcy: Szymon Siłkowski, Patryk Urban, Robert Żukowski.

W rozgrywkach dzielnie rywalizowali również: Martyna Piętowska, Aleksandra Skamrot, Radosław Kierkla, Radosław Harasim, Karol Sokołowski i Sylwia Nieścier.

Tenis stołowy to dyscyplina sportowa wymagająca ciągłego treningu, świetnego przygotowania sprawnościowego, a przede wszystkim wybitnej odporności psychicznej i cierpliwości powiązanej z precyzją ruchów. Już w marcu zapraszamy na kolejne eliminacje szkolne, tym razem do Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego.

Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi Sp. Nr 4 Grzegorzowi Augusewiczowi za udostępnienie stołów oraz sali na czas rozegrania zawodów.

Imprezę zorganizował, opisał i sfotografował pan Zbigniew Ryniewicz.